+ 86-574-86816805

куќиштето на светлата улица

Short Description:

Тежина: 5.3kg тонажа на мувла: 1250T Материјал: ADC12 Површинска обработка: боени


Product Detail

Product Tags

Тежина: 5.3kg

Тонажа на мувла: 1250T

Материјал: ADC12

Површинска обработка: боени


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products