ibanner1

Focusway Алуминиум Die Cast

Ningbo Focusway Машини копродукции, Ltd е професионална алуминиум Леене делови и сервис снабдувач. Таа им нуди на еден-стоп OEM услуга, од алатките, Леене, машинска обработка, површинска обработка, складирање и испорака. Таа, исто така, обезбедува и други сродни производи и услуги во согласност со барањата на клиентите.

Focusway лоцира во Beilun Ningbo, кој е еден од најважните пристаниште и леење индустрија база на Кина. Фирмата е основана во 2013 година, зафаќа 13000 ㎡and има околу 120 вработени сега. 

Од своето основање, Focusway чува брзиот развој година во година на сметка на тоа е професионален капацитет за производство, ригорозни работа став, и задоволителна услуга на клиентите. Сега клиенти се главно од Европа и Америка, вклучувајќи познати претпријатија. Видови на индустрии, на која и служи вклучувајќи и механички, Авто & Мотоцикл, осветлување, електронски, јавни објекти, итн Таа има воспоставено добра репутација.

Focusway има за цел да биде прва класа меѓународна компанија, добредојде на клиенти од целиот свет, и добредојде на повеќе таленти ни се придружите!

  • about 1
  • about2
  • about3
  • about5
  • about4
  • about6