+ 86-574-86816805
banner1
banner2英文
banner3

Focusway Aluminum Die Cast

Ningbo Focusway Machinery Co, Ltd, është një profesionist prej alumini vdesin hedh pjesë dhe të shërbimit furnizuesit. Ajo siguron një ndalesë shërbim OEM, nga përpunim mekanik, vdesin hedhjes, përpunimit, trajtim sipërfaqësor, deri në ruajtjen dhe dërgesës. Ajo gjithashtu ofron të tjera të produkteve dhe shërbimeve të lidhen në bazë të kërkesës së klientit.

Focusway gjetur në Beilun Ningbo, i cili është një bazë më të rëndësishme port dhe hedh industri të Kinës. Kompania është themeluar në vitin 2013, zë 13000 ㎡and ka rreth 120 të punësuar tani.

Që nga themelimi i saj, Focusway mban vit të shpejtë të zhvillimit nga viti në llogarinë e kjo është e kapaciteteve profesionale prodhuese, qëndrim rigoroz të punës, dhe të kënaqshme ...

më shumë +

ekran produkt

më shumë +
tarifimit objektit
mbuluar Camera
lavaman ngrohjes
stand parking biçikletë
qendër timon
Rasti Kontrolli i energji të reja
Inlet shumëfishtë
Audio player
kuti elektrike kontrollit
dritë rruge strehim
dritë rruge strehim

ekipi +

Teamworking dhe funksionimin efikas janë portretizimi i vërtetë i këtij ekipi të menaxhimit. Anëtarët e rinj me moshë mesatare të tridhjetat, janë plot me pasion, duke ndjekur përsosmërinë, dhe të gatshëm për të marrë përgjegjësi.

më shumë >>
 • TEAM1
 • marketing

  më shumë +

  ekspozitë

  E-commerce platforma

  Vizita Customer

  Kontrolli i kualitetit +

  cilësia e produktit është jeta e ndërmarrjes. Focusway kushton rëndësi të madhe për cilësinë që nga themelimi i saj, duke krijuar një ekip të fortë QC me trajnime të rregullta, ndërtimin e një laboratori për llojet e zbulimit, ndërtimin e ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe tani IATF16949 është në legalizuara ...

  më shumë >>

  zbulimin instrument

  Saktësi, përmirësim të vazhdueshëm, konsumatorit të parë.

  Quality1

  zbulimin instrument

  Saktësi, përmirësim të vazhdueshëm, konsumatorit të parë.

  zbulimin instrument

  Saktësi, përmirësim të vazhdueshëm, konsumatorit të parë.

  nder

  Përpiqemi të mira tona për të arritur lartësinë e markës dhe të jetës.