+ 86-574-86816805

механички дел

Short Description:

Тежина: 0.45kg Материјал: A356 Површинска обработка: шут детонација Забелешки: гравитацијата кастинг


Product Detail

Product Tags

Тежина: 0.45kg

Материјал: A356

Површинска обработка: шут детонација

Забелешки: гравитацијата кастинг


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products